Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Eskişehir Üniversitesi İktisadi İşletme bölümünden mezun olup. Kariyer hayatım boyunca, çeşitli firmalarda muhasebe ve satış pazarlama görevlerini üstlenmişti. Halen özel bir şirkette muhasebe görevime devam etmekteyim.

 2010 yılında kişisel gelişim yolculuğum başladı. Yaşamımda istediğim gibi gitmeyen durumlar vardı. Bu durumların bir şekilde değişeceğini biliyordum fakat nasıl değiştireceğimi bilmiyordum. Uzun Araştırmalarım sonucu Usui Reki ile tanıştım. Sonra Kundalini Reiki, Gümüş Mor Alev tekniklerinin eğitimlerini aldım ve hayatıma çok katkısı oldu fakat istediğim hızda değildi. Yine araştırmalara başladım daha hızlı bir sistem olmalıydı, Biliyordum mutlaka vardı. ThetaHealing  ile tanıştım iyi ki de tanıştım.

ThetaHealing Hayatımın yaşamımın birçok alanını hem hızlı hem de kolayca istediğim şekilde yönlendirdim.  Son olarak da Jean adrienne arındırma sistemi ile tanıştım ( iç benlik ile konuşma)          ( muhteşem karma temizleme aracıdır) bir karma temizleme ve eğitmenlik eğitimimi tamamladım ve şuan istediğim hayatı kolay ve mümkün bir şekilde yaşama alanıma davet ettim.

Kendimdeki bu değişimleri gördükçe daha fazla  insanlara ulaşarak  şifalanmasını istedikleri hayatları istediği yöne yönlendirmeleri için danışmanlık yapmaya karar verdim.